Ovaakça Merkez Mh. Kanuni Cad. Deliorman Sk. No:14 BURSA ,

0 534 305 82 44
info@ekerahsap.com

Ahşap Ev Konusunda Farklı Seçenekler

Ahşap ev

Ahşap ev son dönemde her yer betonlarla kaplandıkça daha da ön plana çıkmış bulunmaktadır. Özellikle Ahşap ev daha sağlıklı ve daha doğal ortamlarda yaşamak isteyenler için ön plana çıkmaktadır.

Bir çok kişi bu konuda pahalı olduğu için seçmiyoruz demesine rağmen, Ahşap ev aslında normal ev fiyatları göz önünde bulundurulduğunda bazı lokasyonlarda yarısının bile altına gelebilmektedir. Burada önemli olan biraz da sizlerin istemiş olduğunuz düzenlerde evlerdir. Bu konuda da şu kadarını söylemek gerekir ki, bu işlemler tamamen sizlerin isteğinize göre yapılmaktadır. Yani Ahşap ev tasarımlara tamamen siz karar verirseniz ve tüm işlemler buna göre yapılmaktadır. Böylece tek şey tercihinizi yapmanız ve istediğiniz düzende evinizin yapılmasını beklemek olacaktır.

 

Ahşap Ev Modelleri Konusunda Sınırsız Seçenek

Ahşap ev modelleri ile ilgili olarak bir çok kişinin aklındaki en önemli sorulardan biri de, doğaya zarar verilmesi konusu olmaktadır. Firmamız bu konuda özel olarak üretim yaparken, sizler için her zaman en kaliteli düzeylerde hizmeti sunmayı başarmaktadır. Ancak bu hizmeti sunarken, firmamıza, kesilen kalaslar için özel bir ihtimam gösterirken, tamamen miyadını doldurmuş olan ağaçlar kesilerek bu şekilde sizlere doğayla iç içe yaşama fırsatını sunarken, doğa katliamının da önüne geçmiş bulunmaktadır.

İstediğiniz zaman dilerseniz tek katlı olarak dilerseniz çok katlı olarak tamamen sizlerin isteğiniz doğrultusunda üretilmiş olan tasarımlara göre, sizlere sunulan evler, en kısa sürede sizlere verilmiş olan termin tarihinde sizlere teslim edilmektedir.

Ahşap Ev Fiyatları Yüksek Midir?

Bir çok filmde izlemişizdir ahşap evleri. Hepimizin içi gitmiştir ancak, fiyatları yüksek olduğu için yaptırmak ve böyle bir huzurlu ortamda yaşamak zor olmaktadır. Ahşap ev fiyatları aslında o kadar da yüksek değildir. Aslında her şeyin ötesinde, istediğiniz sistemler sunulurken, sizler için en uygun fiyatlar firmamız tarafından sunulurken, burada normal dairelerden çok daha uygun fiyatlar sizlerle buluşturulmaktadır. Evler çok kaliteli ve doğayla uyumlu olarak hazırlanırken, sizler de oksijen sirkülasyonunun çok olduğu ve doğal evinizde yaşarken, çok daha mutlu bir hayat süreceksiniz. Unutmayın ki, sağlık ve mutluluk da başarıyı getirecektir.

Ahsap Ev

Ahşap evler ve bungalovlar ürün grubumuzda ihtiyaçlarınıza uygun yalıtımlı,yatılımsız ahşap evler,ahşap hobi evleri, hafta sonlarını geçirebileceğiniz ahşap prefabrik evler ile

AHŞAP EV

Ktk Ev

Kütük ev, tomurcuk ağaçlardan elde edilen ve birçok işlem sonucu oluşturulan evlere denir. Yaygın kanaatin aksine yangına karşı dayanıklıdır.

KÜTÜK EV

Ahsap Kamelya

Keyifli bir Tat ve Ağırlama için..." Pergola ,Kerestelerin aralıklı halde , geçmeli olarak kullanılmasıdır. - Bazen yanyana , paralel kullanılmaktadır.

AHŞAP PERGOLE

Ahsap Merdiven

Ahşap Merdiven Denince Hemen Aklımıza Dublex veya Triplex Ev Geliyor. Çünkü Ahşap merdiven ev içi olarak kullanılmaktadır.

AHŞAP MERDİVEN

Ahsap Lambiri

Lambiri çatı duvar ve bunun gibi alanların kaplanmasını sağlayan, ahşap kullanılmasıyla oluşan, çeşitli şekillerde yan yana getirilerek oluşturulan

AHŞAP LAMBİRİ

Ahsap Kamelya

Kamelya(Kameriye), üstü kapalı, ahşap ya da demir malzemeler ile üretimi sağlanan, alt tarafında oturma gurupları bulunduran, bulunduğu mekana göre kare, dikdörtgen, altıgen ve sekizgen şekilleri bulunan

AHŞAP KAMELYA

Ahşap Ev, Kütük Ev, Ahşap Ev Modelleri, Ahşap Ev Fiyatları,