Ovaakça Merkez Mh. Kanuni Cad. Deliorman Sk. No:14 BURSA ,

0 534 305 82 44
info@ekerahsap.com

ÖZEL TASARIM AHŞAP EVLER

Ahşap evBarınma ihtiyacını karşılamak amacı ile inşa edilmiş evler, gün geçtikçe, gelişen teknoloji ile birlikte farklı ihtiyaçlara göre şekillenmekte ve yenilenmektedir. Beton evlerden ahşap evlere, prefabrik evlerden toprak evlere göre pek çok ev çeşidi karşımıza çıkmaktadır. Evlerin yapısından kullanılan malzeme iklimden iklime değişlik gösterdiği ahşap ev gibi kişilerin zevk ve isteklerine göre de farklılık göstermektedir. Zevk unsurunun en çok kendini gösterdiği ev çeşitlerinin başında ahşap evler gelmektedir. Ahşap evler günümüzde şehrin bunaltıcı, yoğun ve kalabalık hayatından sıkılmış ve doğal hayata özlem duyanlar için adeta bir kurtarıcı görevini üstlenmektedir. Günümüzde insanların doğal ve sağlıklı yaşama olan ilgileri günden güne artmaktadır. Ahşap evler ise doğal yaşamı hayatının bir parçası haline getirmek isteyenler açısından vazgeçilmezler arasında yerini almaktadır.

 

Ahşap Ev Modelleri

Ahşap evler, beton evler gibi ağır olmayıp olası bir deprem durumunda yükü çok daha hafiftir. Güvenli bir yapı çeşidi olan ahşap evler uzun süre dayanıklı kalabilme özelliğine sahip evlerdendir. Ayrıca ahşap evlerin inşa aşamasında kullanılan ve harcanılan malzemeler, betonarme evlere oranla çok daha ekonomiktir. Havayı filtreleyerek nem tutma özelliğine sahip olan ahşap evler aynı zamanda geri dönüşümü olan bir yapıya sahiptir. Çok sayıda ve çeşitte ahşap ev modelleri bulunmaktadır. Sade, basit bir ahşap evden modern ve konforlu bir ahşap eve kadar farklı türde ahşap evler mevcuttur. Örneğin, modüler yapıdaki bir ahşap evler; sökülüp takılabilir özellikleri sayesinde, yerleşilecek alana taşınabilme özelliğine sahiptir. Büyük ve lüks olan ahşap evlerin ise yapı malzemesi ahşap olsa da gerek dış mekan dizaynı gerekse de iç mekan dizaynı ile modern bir görünüme sahip evlerdir.

Ahşap Ev Fiyatları

Ahşap evlerin yapımında gerek kullanılan malzeme olsun, gerek harcanan elektrik ve su olsun, betonarme evlere oranla çok daha avantajlı ve ekonomiktir. Dolayısı ile bir ahşap evin fiyatı, normal bir apartman dairesine göre daha uygun fiyatlıdır. Ahşap ev fiyatları hem betonarme evlere göre daha uygun olup hem de çok daha sağlıklı ve uzun ömürlü olabilmektedir. Ahşap evlerin fiyatları, evin yapımında kullanılan malzemeye, evin büyüklüğüne ve lüks oluşuna göre değişmektedir. 

Ahsap Ev

Ahşap evler ve bungalovlar ürün grubumuzda ihtiyaçlarınıza uygun yalıtımlı,yatılımsız ahşap evler,ahşap hobi evleri, hafta sonlarını geçirebileceğiniz ahşap prefabrik evler ile

AHŞAP EV

Ktk Ev

Kütük ev, tomurcuk ağaçlardan elde edilen ve birçok işlem sonucu oluşturulan evlere denir. Yaygın kanaatin aksine yangına karşı dayanıklıdır.

KÜTÜK EV

Ahsap Kamelya

Keyifli bir Tat ve Ağırlama için..." Pergola ,Kerestelerin aralıklı halde , geçmeli olarak kullanılmasıdır. - Bazen yanyana , paralel kullanılmaktadır.

AHŞAP PERGOLE

Ahsap Merdiven

Ahşap Merdiven Denince Hemen Aklımıza Dublex veya Triplex Ev Geliyor. Çünkü Ahşap merdiven ev içi olarak kullanılmaktadır.

AHŞAP MERDİVEN

Ahsap Lambiri

Lambiri çatı duvar ve bunun gibi alanların kaplanmasını sağlayan, ahşap kullanılmasıyla oluşan, çeşitli şekillerde yan yana getirilerek oluşturulan

AHŞAP LAMBİRİ

Ahsap Kamelya

Kamelya(Kameriye), üstü kapalı, ahşap ya da demir malzemeler ile üretimi sağlanan, alt tarafında oturma gurupları bulunduran, bulunduğu mekana göre kare, dikdörtgen, altıgen ve sekizgen şekilleri bulunan

AHŞAP KAMELYA

Ahşap Ev, Kütük Ev, Ahşap Ev Modelleri, Ahşap Ev Fiyatları,