Ovaakça Merkez Mh. Kanuni Cad. Deliorman Sk. No:14 BURSA ,

0 534 305 82 44
info@ekerahsap.com

AHŞAP EVLER SİZE HARİKA BİR YAŞAM ALANI SUNAR

Ahşap evAhşap ev geçmiş yıllardan beri bize yaşam alanı sunuyor. Ilk insanlar mağaralaarda yaşarlardı. Oralarda saklanır, yırtıcılardan korunur ve kendileri için güvenli bir yuva olarak kabul ettiler. Ahşap ev yüzyıllar sonra insanoğlu tarım yapmayı öğrendi. Yerleşik hayata geçti. Yerleşik hayta geçtikten sonra Ahşap ev madenlerle birlikte ağaçları kullnmayı da öğrendi. Onlardan sopalar yaptı, çeşit çeşit taslar yaptı ve yine o ağaçtan aldığı bitkilerden yemek yedi. Daha sonra ağaç yontularak hayatımızın her alanına girmeye başladı. Böylece ilerde bizim ülkesinde temsilcisi olacağımız bir sektörün ilk adımları atılmış oldu. Evet doğru bildiniz ahşap malzemeler bu sektör. Ahşap her alanda insanın yardımcısı oldu şu güne kadar. Lakin bizim asıl işimiz insanların yerleşik hayata geçmesi ile ahşapçılığın ortak noktasında buluşuyor. Evet biz Ekerahşap olarak ahşap evcilik sektöründeyiz ve ülkesinde şu an lider konumdayız.

 

ÇEŞİT ÇEŞİT KEYFİNİZE GÖRE

Ahşap ev modelleri bizi tercih ederseniz üstün bir çeşitlilik gösterecektir. Size en uygun modelde ahşap evi bulup bize bildirmeniz yeterli eğer istediğiniz model istediğiniz coğrafya için uygun bulunacak olursa biz sizin için en güzel şekilde o modeli uygularız. Bir çok çeşitli modelimiz bulunmaktadır. Normal ev modeli, yayla evi modeli, karavan modeli, prefabrik modeli, doğal yaşam modeli, ağaç pansiyon modeli, prefabrik evler ve su üstü modellerimiz bile meevcuttur.

HEM RAHATINIZA HEM CEBİNİZE ÇALIŞIYORUZ

Ahşap ev fiyatlarınormalde insanlara çok pahalı gelebilir. Bu kadar kalite gerektiren ve çok çeşitli olan bu sektör elbette herkesin karşılayabileceği fiyatlarda olmayacaktır. Ve bundan dolayı insanların aklına yaparım ama param yeter mi veya yatırımımı buna vermeme değer mi şeklinde sorular getirir. Eğer bizi tercih ederseniz bu durumu dert etmenize ya da bu sorunlarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Çünkü Ekerahşap size en uygun fiyata en üstün hizmeti sunmaya hazırda beklemektedir. Çok değil küçük bir miktar birikime sahip herkes ahşap ev sahibi olabilsin diye çalışıyoruz. Ve bu hizmetimizle de sektörde öncülüğümüzü devam ettiriyoruz. Siz de ahşap evcilikte bizi seçin kafanız ve cebiniz rahat etsin.

Ahsap Ev

Ahşap evler ve bungalovlar ürün grubumuzda ihtiyaçlarınıza uygun yalıtımlı,yatılımsız ahşap evler,ahşap hobi evleri, hafta sonlarını geçirebileceğiniz ahşap prefabrik evler ile

AHŞAP EV

Ktk Ev

Kütük ev, tomurcuk ağaçlardan elde edilen ve birçok işlem sonucu oluşturulan evlere denir. Yaygın kanaatin aksine yangına karşı dayanıklıdır.

KÜTÜK EV

Ahsap Kamelya

Keyifli bir Tat ve Ağırlama için..." Pergola ,Kerestelerin aralıklı halde , geçmeli olarak kullanılmasıdır. - Bazen yanyana , paralel kullanılmaktadır.

AHŞAP PERGOLE

Ahsap Merdiven

Ahşap Merdiven Denince Hemen Aklımıza Dublex veya Triplex Ev Geliyor. Çünkü Ahşap merdiven ev içi olarak kullanılmaktadır.

AHŞAP MERDİVEN

Ahsap Lambiri

Lambiri çatı duvar ve bunun gibi alanların kaplanmasını sağlayan, ahşap kullanılmasıyla oluşan, çeşitli şekillerde yan yana getirilerek oluşturulan

AHŞAP LAMBİRİ

Ahsap Kamelya

Kamelya(Kameriye), üstü kapalı, ahşap ya da demir malzemeler ile üretimi sağlanan, alt tarafında oturma gurupları bulunduran, bulunduğu mekana göre kare, dikdörtgen, altıgen ve sekizgen şekilleri bulunan

AHŞAP KAMELYA

Ahşap Ev, Kütük Ev, Ahşap Ev Modelleri, Ahşap Ev Fiyatları,