Ovaakça Merkez Mh. Kanuni Cad. Deliorman Sk. No:14 BURSA ,

0 534 305 82 44
info@ekerahsap.com

EV YAPIMINDA YÜZYILLARIN MİRASI

Ahşap ev merdiveniEvler insanlar tarım öğrendiğinden ve yerleşik hayata geçtiğinden beri onların vazgeçilmezi olmuştur. Aslında daha yerleşik hayata geçmeden bile insanoğlu barınma ihtiyacı duymuştur. Kimi zaman mağaralarda yatmış, kimi zaman iki sopayı birleştirerek geceyi geçirebileceği bir barınakta yaşamıştır. Lakin yerleşik hayata geçmekle birlikte teknoloji gelişmiş, insanlar barınacakları alanlarda sürekliliği önemli bir konuma yerleştirmiş ve yeni modeller üretmiştir. Ağacı kullanmayı ve ondan çeşitli şekillerde faydalanmayı öğrenmiş insanoğlu günümüze kadar devam eden bir sektörün başlamasına neden olmuştur. Evet doğru bildiniz bu sektör ahşap evyapımı olarak karşımıza çıkacaktır. Yüzyıllardır değişen ve gelişen bu sektörün lideri olarak Ekerahşap hizmetinizdedir. Siz de bu sektörde bizi tercih ederseniz en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

KEYFİNİZE GÖRE BUNLAR

Bu sektörün liderlerinden biri olmamızda en önemli etkenlerden bir tanesi model konusunda size sunduğumuz geniş yelpazedir. Dilediğiniz çeşit yaşadığınız coğrafyaya uygun olur ise en güzel şekilde yapılıp teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.Ahşap ev modelleri   içinde her coğrafyaya uygunu bulunur. Normal ahşap evler, karavan evler, doğal yaşam evleri, ağaç pansiyon evler, kütük evler, bungladov evler ev çeşitlerimizden yalnızca bir kaçıdır. Bu tür evlerden size en uygun ve sizi en çok rahat ettirecek olan evi seçmeniz ve bize bildirmeniz en kısa zamanda hayalinizdeki ahşap evin sahibi olacağınız anlamına geliyor. Siz de bizi seçin türlü türlü seçenekler arasında en iyisini kullanın.

CEBİMİDE RAHAT ETTİRİRİM KAFAMI DA

Ahşap ev fiyatları bir çok insan içiin büyük bir sorun ve soru işareti oluyor. Insanlar kimi zaman ahşap evlere para yetiremeyeceğini kimi zaman ise yetireceği paranın buna deymeyeceğini yatırımlarını boşa harcamış olacakları fikri oluşuyor. Aslında haksız değiller. Çok da ucuz olmayan ahşap ev sektörü bazıları için israftan öteye geçmiyor. Lakin bu durum bizim ile değişiyor. Müşteri memnuniyetine yüksek değer veren şirketimiz bu konuda da szie yardımcı oluyor size en üstün kalite ile en rahat hizmeti sunuyoruz. Siz de bizi tercih edin rahat edin.

Ahsap Ev

Ahşap evler ve bungalovlar ürün grubumuzda ihtiyaçlarınıza uygun yalıtımlı,yatılımsız ahşap evler,ahşap hobi evleri, hafta sonlarını geçirebileceğiniz ahşap prefabrik evler ile

AHŞAP EV

Ktk Ev

Kütük ev, tomurcuk ağaçlardan elde edilen ve birçok işlem sonucu oluşturulan evlere denir. Yaygın kanaatin aksine yangına karşı dayanıklıdır.

KÜTÜK EV

Ahsap Kamelya

Keyifli bir Tat ve Ağırlama için..." Pergola ,Kerestelerin aralıklı halde , geçmeli olarak kullanılmasıdır. - Bazen yanyana , paralel kullanılmaktadır.

AHŞAP PERGOLE

Ahsap Merdiven

Ahşap Merdiven Denince Hemen Aklımıza Dublex veya Triplex Ev Geliyor. Çünkü Ahşap merdiven ev içi olarak kullanılmaktadır.

AHŞAP MERDİVEN

Ahsap Lambiri

Lambiri çatı duvar ve bunun gibi alanların kaplanmasını sağlayan, ahşap kullanılmasıyla oluşan, çeşitli şekillerde yan yana getirilerek oluşturulan

AHŞAP LAMBİRİ

Ahsap Kamelya

Kamelya(Kameriye), üstü kapalı, ahşap ya da demir malzemeler ile üretimi sağlanan, alt tarafında oturma gurupları bulunduran, bulunduğu mekana göre kare, dikdörtgen, altıgen ve sekizgen şekilleri bulunan

AHŞAP KAMELYA

Ahşap Ev, Kütük Ev, Ahşap Ev Modelleri, Ahşap Ev Fiyatları,