Ovaakça Merkez Mh. Kanuni Cad. Deliorman Sk. No:14 BURSA ,

0 534 305 82 44
info@ekerahsap.com

Ev YAPIMINDA YÜZYILLARIN MİRASI 

ahşap evEvler insanlar ziraat öğrendiğinden okunuşu yerleşik hayata geçtiğinden beri onların vazgeçilmezi olmuştur. Aslında daha mütemekkin ahşap ev hayata geçmeden dahi insan barınma ihtiyacı duymuştur. kimisi mevsim mağaralarda yatmış, kimi dönem iki sopayı birleştirerek geceyi geçirebileceği birleşik barınakta yaşamıştır. ama yerleşik hayata geçmekle yanında teknoloji gelişmiş, insanlar barınacakları alanlarda sürekliliği önemli tek konuma yerleştirmiş ve bilinmeyen modeller üretmiştir. Ağacı kullanmayı okunuşu ondan çeşitli şekillerde faydalanmayı öğrenmiş âdemoğlu günümüze dek bitmeme eden bir sektörün başlamasına niçin olmuştur. oldu dürüst bildiniz bu bölüm ahşap nesil yapımı olarak karşımıza çıkacaktır. Yüzyıllardır değişen ve gelişen bu sektörün lideri olarak Eker ahşap hizmetinizdedir. Siz okunuşu bu sektörde bizi yeğleme ederseniz işaret çok hizmeti alacağınızdan sakıncasız olabilirsiniz.


KEYFİNİZE bakılırsa BUNLAR


Bu sektörün liderlerinden biri olmamızda genişlik önemli etkenlerden müşterek tanesi benzer konusunda size sunduğumuz enli yelpazedir. Dilediğiniz ahşap ev nev yaşadığınız coğrafyaya yaraşır olur ise en okşayıcı şekilde yapılıp doğrulama edileceğinden emniyetli olabilirsiniz. Ahşap Ev modelleri süresince her coğrafyaya uygunu bulunur. düzgülü ahşap evler, karavan evler, katıksız hayat evleri, ağaç pansiyon evler, kütük evler, bungladov evler ev çeşitlerimizden yalnızca bir kaçıdır. Bu janr evlerden size genişlik müsait okunuşu sizi en çok huzur ettirecek olan evi seçmeniz okunuşu bize bildirmeniz işaret kısa zamanda hayalinizdeki ahşap evin sahibi olacağınız anlamına geliyor. Siz de bizi seçin çeşit çeşit muhtelif seçenekler arasında işaret iyisini kullanın.
CEBİMİDE huzur ETTİRİRİM KAFAMI DA
Ahşap konut fiyatları bir kez fazla insan içiin büyük bir kez mesele okunuşu sual işareti oluyor. Insanlar kimisi zaman ahşap evlere kazanç yetiremeyeceğini kimisi zaman ise yetireceği paranın buna deymeyeceğini yatırımlarını boşa harcamış olacakları fikri oluşuyor. Aslında haksız değiller. fazla da bozuk olmayan ahşap ev sektörü bazıları için israftan öteye geçmiyor. ama bu pozisyon bizim ile değişiyor. alıcı memnuniyetine etkili paha veren şirketimiz bu konuda da szie nesne) oluyor size en faik kalite ile genişlik rahat hizmeti sunuyoruz. Siz de bizi tercih edin huzur edin.

AHŞAP EVLER
Barınma ihtiyacını karşılamak amacı ile inşa edilmiş evler, sıra geçtikçe, gelişen teknoloji ile yanında ayrımlı ihtiyaçlara gereğince şekillenmekte ve yenilenmektedir. Beton evlerden ahşap evlere, kurma evlerden kara evlere nazaran sert çok Ev çeşidi karşımıza çıkmaktadır. Evlerin yapısından kullanılan gereç iklimden iklime değişlik gösterdiği gibi kişilerin haz okunuşu isteklerine nazaran de ayrımlılık göstermektedir. eğlence unsurunun işaret fazla kendini gösterdiği nesil çeşitlerinin başında ahşap evler gelmektedir. Ahşap evler günümüzde şehrin bunaltıcı, sıkışık okunuşu kalabalık hayatından sıkılmış ve natürel hayata özlem duyanlar uğruna adeta benzer kurtarıcı görevini üstlenmektedir. Günümüzde insanların saf okunuşu sıhhatli yaşama olan ilgileri günden güne artmaktadır. Ahşap evler ise katıksız yaşamı hayatının bir kez parçası haline sağlamak isteyenler açısından vazgeçilmezler arasında yerini almaktadır.


Ahşap Ev Modelleri


Ahşap evler, beton evler gibi yoğun olmayıp muhtemel bir zelzele durumunda yükü fazla henüz hafiftir. ahşap ev emniyetli birleşik bünye çeşidi olan ahşap evler derinlemesine süre mukavim kalabilme özelliğine ehil evlerdendir. başkaca ahşap evlerin inşa aşamasında kullanılan ve harcanılan malzemeler, betonarme evlere oranla çok henüz ekonomiktir. Havayı filtreleyerek rutubet yanaşma özelliğine ehil olan ahşap evler aynı zamanda anlayışsız dönüşümü olan sadece yapıya sahiptir. fazla sayıda okunuşu çeşitte ahşap Ev modelleri bulunmaktadır. Sade, olağan birleşik ahşap evden çağcıl okunuşu konforlu eş ahşap eve kadar farklı türde ahşap evler mevcuttur. Örneğin, modüler yapıdaki yalnız ahşap evler; sökülüp takılabilir özellikleri sayesinde, yerleşilecek alana taşınabilme özelliğine sahiptir. önemli ve eşyada olan ahşap evlerin ise bünye malzemesi ahşap olsa da icap dış yurt dizaynı gerekse de muhteva mekan dizaynı ile modern birleşik görünüme sahip evlerdir.
Ahşap Ev Fiyatları
Ahşap evlerin yapımında gerek kullanılan malzeme olsun, gerek harcanan cazibe okunuşu su olsun, demirli beton evlere nispeten fazla daha avantajlı ve ekonomiktir. Dolayısı ile müşterek ahşap evin fiyatı, alışılagelen eş apartman dairesine bakarak henüz yaraşır fiyatlıdır. ahşap ev fiyatları hem betonarme evlere bakarak henüz mütenasip olup hem okunuşu fazla daha gerçek ve uzun ömürlü olabilmektedir. Ahşap evlerin fiyatları, evin yapımında kullanılan malzemeye, evin büyüklüğüne okunuşu fazla oluşuna nazaran değişmektedir.

AHŞAP EVLER SİZE mükemmel BİR ömür ALANI SUNAR
Ahşap soy geçmiş yıllardan beri bize ömür alanı sunuyor. Ilk insanlar mağaralaarda yaşarlardı. Oralarda saklanır, yırtıcılardan korunur ve kendileri düşüncesince emin tek yuva olarak akseptans ettiler. Yüzyıllar sonra âdemoğlu ziraat yapmayı öğrendi. Yerleşik hayata geçti. Yerleşik hayta geçtikten aksi hâlde madenlerle yanında ağaçları kullnmayı da öğrendi. Onlardan sopalar yaptı, nev çeşit taslar yaptı okunuşu tekrar o ağaçtan aldığı bitkilerden kaşındırmak yedi. henüz sonra ağaç yontularak hayatımızın her alanına girmeye başladı. sonunda ilerde bizim ülkesinde temsilcisi olacağımız benzer sektörün ilk adımları atılmış oldu. peki doğruca bildiniz ahşap malzemeler bu sektör. Ahşap her alanda insanın yardımcısı evet kez güne kadar. Lakin bizim soylu işimiz insanların mütemekkin hayata geçmesi ile ahşapçılığın ortak noktasında buluşuyor. ha biz Ekerahşap olarak ahşap evcilik sektöründeyiz ve ülkesinde renksiz zihin lider konumdayız.
ÇEŞİT türlü KEYFİNİZE GÖRE
Ahşap Ev modelleri bizi tercih ederseniz fetha benzer spektrum gösterecektir. Size genişlik muvafık modelde ahşap evi bulup bize bildirmeniz yeterli şayet istediğiniz paradigma istediğiniz coğrafya kendince elverişli bulunacak olursa biz sizin için işaret güzel şekilde o modeli uygularız. sadece fazla mütenevvi modelimiz bulunmaktadır. olağan nesil modeli, plato evi modeli, karavan modeli, kurma modeli, saf hayat modeli, ağaç pansiyon modeli, kurma evler ve kokusuz üstü modellerimiz dahi meevcuttur.
HEM RAHATINIZA HEM CEBİNİZE ÇALIŞIYORUZ
Ahşap Ev fiyatları normalde insanlara çok pahalı gelebilir. Bu büyüklüğünde kalite gerektiren ve fazla çeşitli olan bu kesim şüphesiz herkesin karşılayabileceği fiyatlarda olmayacaktır. Ve bundan dolayı insanların aklına yaparım lakin param kâfi mi yahut yatırımımı buna vermeme değer mi şeklinde sorular getirir. Eğer bizi yeğleme ederseniz bu durumu dert etmenize ya da bu sorunlarla uğraşmanıza icap kalmaz. zira Ekerahşap size genişlik mutabık fiyata genişlik fetha hizmeti sunmaya hazırda beklemektedir. Çok değil bayağı eş miktar birikime sahip herkes ahşap soy sahibi olabilsin sanarak çalışıyoruz. okunuşu bu hizmetimizle okunuşu sektörde öncülüğümüzü devam ettiriyoruz. Siz de ahşap evcilikte bizi seçin kafanız ve cebiniz sıkıntı etsin.
Ahşap aile okunuşu Modelleri
Evlerimiz bizim ömür alanlarımızdır. Yaşamımızı sürdürebilmemiz için ihtiyacımız olan en ehemmiyetli şeylerden birisi de katıksız hayat alanlarında yaşantımızı sürdürmektir. Sizde hem gerçek hem okunuşu natürel bir kez ömür değdirmek hakkında ahşap konut yaptırabilirsiniz. Evinizi ahşaptan yaptırarak soluk almasını okunuşu sizi hem edebiyat sıcaktan kışında soğuktan korumasını sağlayabilirsiniz. Eker ahşap firması, müşterilerinin isteği doğrultusunda ahşap Ev hizmeti vermektedir. Sizde firmamız ile çalışarak hayalinizdeki eve buluşma fırsatı bulabilirsiniz. Ahşap Ev ile hem natürel hem de doğru hayat sürerken, ahşabın otantik duruşu ve size kattığı ambiyans ile daha sağlıklı hissedecek okunuşu bahtiyar olacaksınız.
Ahşap konut Modelleri
Sizde henüz iyi ve rahat hayat sürdürmek uğruna ahşap konut yaptırabilirsiniz. Size ve ailenize mutabık ahşap nesil modelleri ile kendinize konforlu okunuşu aldırmaz hayat sağlayacak ancak ahşap eve kavuşabilirsiniz. Ahşap hem doğal hem okunuşu gerçek olması sebebiyle aile sağlığınız hakkında yeğleme edebilirsiniz. Ahşap görünümü gibi dayanaklılığı ile de yeğleme sebebidir. Ahşap evler daha fazla şehirden uzak iskân yerlerinde ya da acı evi tarzı yapılarda tercih edilmektedir. Ahşap konut öteki yapılara gereğince henüz kolaylık ısınır okunuşu basitçe kolay hamam ve soğuğu geçirmez. Ahşap evlerde boya, badana gibi masraf oluşturabilecek kalemlere okunuşu gerek duyulmaz. doğru okunuşu stabil Ev istiyorsanız ahşap nesil yaptırmayı düşünebilirsiniz.
Hayalinizdeki Ahşap Eve Eker Ahşap ile Kavuşun
Her şeyde olduğu gibi ahşap evinde bir kez maliyeti bulunmaktadır. Ahşap evler büyüklüğüne ve tasarımına bakılırsa fiyatı değişebilmektedir. Ahşap soy fiyatları kullanılan malzeme, evin tasarımı vs. faktörlere göre çoğalış göstermektedir. Sizde ailenize okunuşu bütçenize yaraşır müşterek biçim seçerek ahşap ev sahibi olabilirsiniz. Ahşap aile neden genişliğinde fazla muayyen bölgelerde yapılıyormuş gibi düşünülse okunuşu sizin istediğiniz doğrultuda istediğiniz yerde o bölgeye göre tasarlanabilir. Ahşap ev, bazen insanlar hakkında sadece evden fazla yaşam tarzıdır
Firma olarak, kaliteli gereç okunuşu alanında mütehassıs ekibimizle hayalinizdeki ahşap evi tasarlıyoruz. Firmamız alıcı memnuniyeti yoluna çalışmakta olup, jüpiter fikir ve fikirleri doğrultusunda tasarımlar yapmaktadır.


Ahsap Ev

Ahşap evler ve bungalovlar ürün grubumuzda ihtiyaçlarınıza uygun yalıtımlı,yatılımsız ahşap evler,ahşap hobi evleri, hafta sonlarını geçirebileceğiniz ahşap prefabrik evler ile

AHŞAP EV

Ktk Ev

Kütük ev, tomurcuk ağaçlardan elde edilen ve birçok işlem sonucu oluşturulan evlere denir. Yaygın kanaatin aksine yangına karşı dayanıklıdır.

KÜTÜK EV

Ahsap Kamelya

Keyifli bir Tat ve Ağırlama için..." Pergola ,Kerestelerin aralıklı halde , geçmeli olarak kullanılmasıdır. - Bazen yanyana , paralel kullanılmaktadır.

AHŞAP PERGOLE

Ahsap Merdiven

Ahşap Merdiven Denince Hemen Aklımıza Dublex veya Triplex Ev Geliyor. Çünkü Ahşap merdiven ev içi olarak kullanılmaktadır.

AHŞAP MERDİVEN

Ahsap Lambiri

Lambiri çatı duvar ve bunun gibi alanların kaplanmasını sağlayan, ahşap kullanılmasıyla oluşan, çeşitli şekillerde yan yana getirilerek oluşturulan

AHŞAP LAMBİRİ

Ahsap Kamelya

Kamelya(Kameriye), üstü kapalı, ahşap ya da demir malzemeler ile üretimi sağlanan, alt tarafında oturma gurupları bulunduran, bulunduğu mekana göre kare, dikdörtgen, altıgen ve sekizgen şekilleri bulunan

AHŞAP KAMELYA

Ahşap Ev, Kütük Ev, Ahşap Ev Modelleri, Ahşap Ev Fiyatları,