Ovaakça Merkez Mh. Kanuni Cad. Deliorman Sk. No:14 BURSA ,

0 534 305 82 44
info@ekerahsap.com

kütük evAhşap Ev İstediğiniz Düzende Kaliteli Seçeneklerle Sizlerle

 Her insanın hayalindeki hayatı yaşamak gibi bir amacı vardır ki, özellikle yaşadığınız ortam olan evlerin de ahşap ev olarak bir çok kişinin hayali vardır. Artık bu konuda sizler de firmamızdan gereken hizmeti alarak çok kolay şekilde çok güzel hizmetler alabileceksiniz. Sizler için en iyi hizmetleri sunan ekibimiz, her zaman doğru ve düzenli şekilde hizmet vermektedir. 

 

Bu arada şu artı parantezi açmamız gerekli ki, sizlerin de aklında herhangi bir soru işareti kalmasın. Sizler için bu evleri hazırlarken, aynı zamanda doğanın dengesini bozmamak için özellikle son dönemini yaşamış olan ağaçlar seçilmektedir ve bu sayede de sizler için en güzel şekilde kullanabileceğiniz ahşaptan evler sunulmaktadır. Doğanın içerisinde yaşadığınızı hissedecek ve artık daha da mutlu olacaksınız.

 Ahşap Ev Modelleri Konusunda Hayalinize Uygun Evler  

Ahşap ev modelleri ile ilgili olarak sizlere her zaman en kalitei ürünleri sunmayı başaran ekibimize, aynı zamanda da tasarımlarımız konusunda da güvenebilirsiniz. Tasarım ofisimiz sizler için çok özel çalışmalar yaparak her zaman en güzel ve en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmaktadır.

Bu arada şunu da söylemek gerekir ki, bu işler aslında daha ahşabın seçimi ile başlar ve bu konuda firmamız, doğru seçimlerle sizlere gerekli ahşap rahatlığı ve ahşap sağlığını sunmak için çok dikkatli ve özenli şekilde seçilmektedir. Bu sayede de sizlerin sağlıklı bir şekilde bu tip evlerde yaşamanız sağlanmaktadır.

Ahşap Ev Fiyatları Hakkında Detaylar

Ahşap ev fiyatları ile ilgili olarak sizlere söylememiz gereken en önemli husus beklediğiniz gibi çok yüksek ücretlerle boğulmamakta olduğunuzdur. Her zaman ahşap konusunda çok uygun fiyatlar alabilir ve bu fiyatlar sayesinde normal bir daireden çok daha ucuz bir fiyatla çok daha kaliteli bir yerde oturabilirsiniz.

 

Bu arada şu artı parantezi de paylaşmak gerekir ki, doğal bir evde oturmak insana yaşama konusunda daha büyük bir heves vermektedir. Ayrıca, sizler için de her zaman daha güzel bir yaşam standartı sunmaktadır. Bu da mutluluğu ve başarıyı beraberinde getirir.

 

 

 

Ahsap Ev

Ahşap evler ve bungalovlar ürün grubumuzda ihtiyaçlarınıza uygun yalıtımlı,yatılımsız ahşap evler,ahşap hobi evleri, hafta sonlarını geçirebileceğiniz ahşap prefabrik evler ile

AHŞAP EV

Ktk Ev

Kütük ev, tomurcuk ağaçlardan elde edilen ve birçok işlem sonucu oluşturulan evlere denir. Yaygın kanaatin aksine yangına karşı dayanıklıdır.

KÜTÜK EV

Ahsap Kamelya

Keyifli bir Tat ve Ağırlama için..." Pergola ,Kerestelerin aralıklı halde , geçmeli olarak kullanılmasıdır. - Bazen yanyana , paralel kullanılmaktadır.

AHŞAP PERGOLE

Ahsap Merdiven

Ahşap Merdiven Denince Hemen Aklımıza Dublex veya Triplex Ev Geliyor. Çünkü Ahşap merdiven ev içi olarak kullanılmaktadır.

AHŞAP MERDİVEN

Ahsap Lambiri

Lambiri çatı duvar ve bunun gibi alanların kaplanmasını sağlayan, ahşap kullanılmasıyla oluşan, çeşitli şekillerde yan yana getirilerek oluşturulan

AHŞAP LAMBİRİ

Ahsap Kamelya

Kamelya(Kameriye), üstü kapalı, ahşap ya da demir malzemeler ile üretimi sağlanan, alt tarafında oturma gurupları bulunduran, bulunduğu mekana göre kare, dikdörtgen, altıgen ve sekizgen şekilleri bulunan

AHŞAP KAMELYA

Ahşap Ev, Kütük Ev, Ahşap Ev Modelleri, Ahşap Ev Fiyatları,