Ovaakça Merkez Mh. Kanuni Cad. Deliorman Sk. No:14 BURSA ,

0 534 305 82 44
info@ekerahsap.com

Ahşap EvAhşap Ev Yaşam Standardını Arttırıyor

Ahşap ev son yıllarda artan betonarme yapıların arasında çok daha fazla özlenen yapı olarak bilinmektedir. Oksijen sirkülasyonunun daha fazla yaşandığı ve insanın daha güzel ve daha mutlu bir hayat devam ettirmesi için ilk adım olarak bilinen bu tip evler ile ilgili olarak, özellikle sağlıklı ağaçların zarar görmemesi için farklı bir çalışma uygulanmaktadır. Bu çalışmaya uygun olarak, sağlığını kaybetmiş ve ölümüne az kalmış olan ağaçların kesimi yapılarak özel sistemlerimiz sayesinde güçlendirilerek çok güzel bir eve sahip olmuş olacaksınız. Bu arada şunu da biliniz ki, bu işlemler toplamda 2 ay gibi kısa bir sürede tamamlanmakta ve sizlere teslim edilmektedir.

 

Ahşap Ev Modelleri Sizlerin Taleplerinize Uygun Yapılır

Ahşap ev modelleri ile ilgili olarak sizlerin de bilmesi gereken sizlere sunmuş olduğumuz en büyük ayrıcalıklardan biri olarak tek bir standartta ürün üretmek yerine tamamen sizlerin taleplerinize uygun olarak ürünler üreterek sunma özelliğimiz olmaktadır. Sizler de bizlerle temas kurduğunuzda ekiplerimiz gerekli tasarım işlemlerini yaparak sizlerin istemiş olduğunuz doğal yaşam ortamlarını sizlere sunarak istediğiniz güzel evlerde yaşamanızı sağlamaktadır. Ahşap ev modası her geçen gün insanların ilgisini çekerken, çok daha fazla üretim yapılmaktadır. Yaşamak istediğiniz evi tek katlı mı kaç metre kare istiyorsunuz yoksa dubleks tercihlerinde mi bulunuyorsunuz tamamen sizlerin isteklerine göre dizayn edilmektedir.

Ahşap Ev Fiyatları Korkulacak Seviyelerde Değildir

Bütün bunların yanı sıra aynı zamanda da sizlere sunulmuş olan en önemli ayrıntılardan biri olarak ahşap ev fiyatları hakkında olmaktadır. Biliniz ki, ahşap evlerin fiyatları özel olarak üretilmesine rağmen, hiç de tahmin ettiğiniz gibi yüksek ücretli değildir. Özel tasarım olmasının yanı sıra, aslında güvenliği konusunda kafalarda soru işareti olmasına rağmen, şu bilgiyi de sizlerle paylaşalım ki, bir betonarme eve göre çok daha zor yangın tehlikesi ile karşı karşıya kalırsınız. Ayrıca, özel olarak geliştirilmiş sistemi sayesinde daha uzun ömürlü bir şekilde kullanılmaktadır. Bu yüzden sizlerin de yapması gereken hemen en profesyonel tercihleri sizler için sunmuş olan ekibimize başvurarak en güzel geri dönüşleri almak olacaktır.

Ahsap Ev

Ahşap evler ve bungalovlar ürün grubumuzda ihtiyaçlarınıza uygun yalıtımlı,yatılımsız ahşap evler,ahşap hobi evleri, hafta sonlarını geçirebileceğiniz ahşap prefabrik evler ile

AHŞAP EV

Ktk Ev

Kütük ev, tomurcuk ağaçlardan elde edilen ve birçok işlem sonucu oluşturulan evlere denir. Yaygın kanaatin aksine yangına karşı dayanıklıdır.

KÜTÜK EV

Ahsap Kamelya

Keyifli bir Tat ve Ağırlama için..." Pergola ,Kerestelerin aralıklı halde , geçmeli olarak kullanılmasıdır. - Bazen yanyana , paralel kullanılmaktadır.

AHŞAP PERGOLE

Ahsap Merdiven

Ahşap Merdiven Denince Hemen Aklımıza Dublex veya Triplex Ev Geliyor. Çünkü Ahşap merdiven ev içi olarak kullanılmaktadır.

AHŞAP MERDİVEN

Ahsap Lambiri

Lambiri çatı duvar ve bunun gibi alanların kaplanmasını sağlayan, ahşap kullanılmasıyla oluşan, çeşitli şekillerde yan yana getirilerek oluşturulan

AHŞAP LAMBİRİ

Ahsap Kamelya

Kamelya(Kameriye), üstü kapalı, ahşap ya da demir malzemeler ile üretimi sağlanan, alt tarafında oturma gurupları bulunduran, bulunduğu mekana göre kare, dikdörtgen, altıgen ve sekizgen şekilleri bulunan

AHŞAP KAMELYA

Ahşap Ev, Kütük Ev, Ahşap Ev Modelleri, Ahşap Ev Fiyatları,