Ovaakça Merkez Mh. Kanuni Cad. Deliorman Sk. No:14 BURSA ,

0 534 305 82 44
info@ekerahsap.com

Ahşap EvSon Moda Ahşap Evler

Ahşap evler, doğayla bütünleşmek isteyen insanlar için vazgeçilmez dekoratif yaşam alanlarıdır. Mütevazi görünüşleri ve insana huzur veren hissiyatıyla günümüzde birçok insan şehir yaşamını bırakıp güzel ve huzurlu ortamlarda ahşap evler yaptırarak yaşamaktadır.

Eker Ahşap firması, ahşaptan özel olarak dizayn edilmiş ahşap ev modelleriyle yılların verdiği tecrübe sayesinde hizmet vermektedir. Kaliteli ve huzurlu bir yaşamı isteyen, aynı zaman da gösterişli ve özel dizayn edilmiş bir yaşam alanında konaklamak isteyen vatandaşlar eker ahşap firmasının kalitesi ve tecrübesinden

faydalanabilirler.

Ahşap evler gösterişli olduğu kadar sağlam ve dayanıklı yapılardır. Bu avantajlarından dolayı da birçok insan tarafından tercih sebebi olmaktadırlar. Aynı zaman da güneş ve yağmurdan kolay kolay etkilenmez, boya akması durumları yaşanmaz ve kiri fazlaca belli etmezler. Genel de şehirden uzak alanlara yapılan ve doğayla iç içe yaşamak isteyen insanlar için idealdir.

Ahşap ev fiyatları

Ahşap ev fiyatları modellerine ve dizaynına göre değişmektedir. İster kendi çiziminizi getirin ister eker ahşap firmasının özel çizim ve dizaynlarından yararlanın. Her iki türlü de eker ahşap firması hayalinizdeki ahşap ev modelini size en kaliteli, en uygun ve en kaliteli şekilde yaparak teslim edecektir.

Kullanılan malzemelerin tamamı kaliteli belgelidir ve piyasada bulunan ürünler arasından en iyileridir. Sizlere kaliteli ve iyi bir hizmet verebilmek için her alanda en uygun şekilde hizmet vermeyi amaçlayan Eker Ahşap firması, aynı zamanda müşteri memnuniyetini de prensip olarak edinmiştir.

Hayalinizde ki ve içinde yaşamak istediğiniz ahşap ev tamamen kafanızdaki gibi eker ahşap tarafından şekillendirilecek ve somut bir halde sizin için yapımına başlanacaktır. Referanslarından güç alan eker ahşap bu zamana kadar milyonlarca insanı ahşap ev hayaliyle kavuşturmuştur. Her bütçeden insana ahşap ev yapılabilmektedir.

Ahşap evler ışıklandırmalarıyla birlikte hem içten hem de dıştan mükemmel bir görüntüyü ve yaşam alanını sizlere sunmaktadır. Diğer beton yapılara göre hem daha sağlıklı, hem de daha güzel görünen bu ev modelleri sayesinde artık beton duvarlar arasından kurtulacak ve hayata daha farklı bir pencereden bakacaksınız.

Ahsap Ev

Ahşap evler ve bungalovlar ürün grubumuzda ihtiyaçlarınıza uygun yalıtımlı,yatılımsız ahşap evler,ahşap hobi evleri, hafta sonlarını geçirebileceğiniz ahşap prefabrik evler ile

AHŞAP EV

Ktk Ev

Kütük ev, tomurcuk ağaçlardan elde edilen ve birçok işlem sonucu oluşturulan evlere denir. Yaygın kanaatin aksine yangına karşı dayanıklıdır.

KÜTÜK EV

Ahsap Kamelya

Keyifli bir Tat ve Ağırlama için..." Pergola ,Kerestelerin aralıklı halde , geçmeli olarak kullanılmasıdır. - Bazen yanyana , paralel kullanılmaktadır.

AHŞAP PERGOLE

Ahsap Merdiven

Ahşap Merdiven Denince Hemen Aklımıza Dublex veya Triplex Ev Geliyor. Çünkü Ahşap merdiven ev içi olarak kullanılmaktadır.

AHŞAP MERDİVEN

Ahsap Lambiri

Lambiri çatı duvar ve bunun gibi alanların kaplanmasını sağlayan, ahşap kullanılmasıyla oluşan, çeşitli şekillerde yan yana getirilerek oluşturulan

AHŞAP LAMBİRİ

Ahsap Kamelya

Kamelya(Kameriye), üstü kapalı, ahşap ya da demir malzemeler ile üretimi sağlanan, alt tarafında oturma gurupları bulunduran, bulunduğu mekana göre kare, dikdörtgen, altıgen ve sekizgen şekilleri bulunan

AHŞAP KAMELYA

Ahşap Ev, Kütük Ev, Ahşap Ev Modelleri, Ahşap Ev Fiyatları,