Ovaakça Merkez Mh. Kanuni Cad. Deliorman Sk. No:14 BURSA ,

0 534 305 82 44
info@ekerahsap.com

AHŞAP LAMBRİ KAPLAMA HİZMETİ

Ahşap lambiri, ahşap ile yapılan tavan veya iç duvar kaplamasına verilen addır. lambiriler genellikle 2-3 santimetre kalınlığında ve 8 santimetre genişliğinde fırınlanarak ya da fırınlanmadan tüketicilere sunulan ahşap ürünlerdir. Ahşap lambiri, elde edilmesi için pek çok farklı ağaç türünden yararlanılabilir. Karaçam, ladin gibi ağaçlardan elde edilenleri sıktır. lambiri uygulaması kaplaması yapılan alanla da temiz ve şık bir görüntü elde edilmektedir.

  Evinizin iç mekânı, teras ve balkon gibi alanlarınızda tavan ve duvarlarda, evinizin dış mekânında kullanabileceğiniz lambiriler sade kullanılabildiği gibi üzerlerine çeşitli uygulamalar yapılarak da modern görüntüler elde etmeniz sağlanabilmektedir. Metal lambirilere göre ahşap lambiri fiyatları daha uygundur ve görünüm olarak da daha şık durmaktadır. Ahşap lambiri fiyatları kullanılan lambirinin cinsine, sınıfına, fırınlanmış, fırınlanmamış olmasına, uygulanacak yüzeye ya da biçime göre metreküp başına çeşitli fiyat aralıklarında değişmektedir. Firmamız tarafından size en uygun hizmet ve fiyat kalitesiyle ahşap lambiri kaplama hizmeti verilmektedir. 

Mekânı geniş, aydınlık ya da yüksek göstermek amacıyla çapraz, yatay ya da düşey biçimlerde uygulamamız mevcuttur. Ahşap lambiri çeşitleri fin çamı, lareks ve dekoratif lambiri olarak ayrılmaktadır.

 

 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-1
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-10
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-11
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-12
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-13
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-14
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-15
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-16
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-17
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-18
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-19
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-2
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-3
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-4
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-5
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-6
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-7
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-8
 • ahap-lambiri-ekerahsap.com-9

 

AHŞAP LAMBİRİDE KALİTE 

Fin çamı lambiri, tavan duvar ve zemin kaplamalarında kullanılabilmektedir. Sarıçam, lareks, fin çamı, ladin, lroko, maun, sapelli, ayous gibi ağaç çeşitlerinden fırınlanarak üretilmektedir. Görünüş bakımından diğer ahşap lambiri çeşitleri içerisinde daha sıcak ve güzel görünüşlü olanıdır. Isıyı izole etme özelliğine sahip sağlıklı lambiri çeşididir. Ayrıca ses izolasyonunu sağlamak açısından da başarılıdır. 

Yine fin çamı budaksız görünümü ile sauna duvar, dış ve tavan kaplamalarınızda kullanılması en uygun ağaçlardan biridir. Sauna için kullanılacak ağaçta budak olmamalıdır. Fin çamı lambirilerimiz tek tek seçimli özel A kalite ağaçlardandır. Saunanız, fin çamının kalitesiyle uzun yıllar ilk günkü kalitesi ve güzelliğini korumaktadır. Fin Çamının en büyük özelliği ısınan havayı emerek dört bir yandan tekrar saunanızın içine göndermektir. 

Lareks lambiri, lareks ağaçların içinde en sert yapıya sahip olandır. Yerli katran ağacı yerine kullanılan bu malzemenin renk verme, boyama ve cilalanma özellikleri çok iyidir. Her türlü masif doğrama ve mobilya imalatında kullanılabilir. Özellikle dış cephe kaplamalarında kullanılabilir, suya dayanıklılığı nedeniyle tercih sebebidir. İyi kurutulduğunda su içinde veya nemli ortamlarda 100 yıldan fazla dayanabilmektedir. 

Yüzyıllar önce yapılmış ve bugün tarihi eser diye nitelendirilen yapıların ahşap lambiri ile dekor, izole ve muhafaza edildiği görülmektedir. Ahşap lambiriler, fiyatlarının ayırt edilebilmesi amacı ile ağacın cinsine, ebatlarına budak (ur) sayısı ve yapısına göre tasnif edilerek satışa sunulmaktadır. Ahşap lambiri ülkemizde geniş anlamda iç ve dış mekanlarda, dar anlamda ise duvar, bölme, tavan, teras tavan, çatı katı, dubleks yapılar, dış cephe kaplamaları ve burada sayamayacağımız kadar çok alanda ve bir çok amaçla kullanılabilmektedir. 

Firmamız, ürün satışlarını perakende ve toptan olarak yapmaktadır. lambiri kaplamalar özellikle rustik, country, kır evi tarzı evlerin dekorasyonunda kullanılmaktadırlar. Mekâna sıcak ve farklı bir hava kazandırmakla birlikte, belirli bir ölçüde ısı ve ses yalıtımı da sağlamaktadırlar. Duvar kaplaması olarak kullanılan lambirilerin, kat yüksekliği boyunca yer döşemesinden tavana kadar uzanan tipleri tam boy lambirilerdir. Pencere alt veya orta hizasındaki 80-120 santimlik yükseklikte de lambiri uygulaması yapılabilmektedir. Bu tip bir uygulama günümüzde en çok tercih edilen lambiri uygulamasıdır. Ancak tavan yüksekliği çok alçaksa bu tip bir uygulama mekânı daha basık gösterebilir. Bir diğer uygulama yöntemi ise pencere veya kapı üst seviyesine kadar duvarın kaplanması şeklindedir.

{ahşap lambiri|ahşap lambiri modelleri|ahşap lambiri çeşitleri|ahşap lambiri fiyatları}

Ağrı Ahşap Lambiri, Aksaray Ahşap Lambiri, Amasya Ahşap Lambiri, Antalya Ahşap Lambiri, Ardahan Ahşap Lambiri, Artvin Ahşap Lambiri, Aydın Ahşap Lambiri, Balıkesir Ahşap Lambiri, Bartın Ahşap Lambiri, Batman Ahşap Lambiri, Bayburt Ahşap Lambiri, Bilecik Ahşap Lambiri, Bingöl Ahşap Lambiri, Bitlis Ahşap Lambiri, Bolu Ahşap Lambiri, Burdur Ahşap Lambiri, Bursa Ahşap Lambiri, Çanakkale Ahşap Lambiri, Çankırı Ahşap Lambiri, Çorum Ahşap Lambiri, Denizli Ahşap Lambiri, Diyarbakır Ahşap Lambiri, Düzce Ahşap Lambiri, Edirne Ahşap Lambiri, Elazığ Ahşap Lambiri, Erzincan Ahşap Lambiri, Erzurum Ahşap Lambiri, Eskişehir Ahşap Lambiri, Gaziantep Ahşap Lambiri, Giresun Ahşap Lambiri, Gümüşhane Ahşap Lambiri, Hakkari Ahşap Lambiri, Hatay Ahşap Lambiri, Iğdır Ahşap Lambiri, Isparta Ahşap Lambiri, Kahramanmaraş Ahşap Lambiri, Karabük Ahşap Lambiri, Karaman Ahşap Lambiri, Kars Ahşap Lambiri, Kastamonu Ahşap Lambiri, Kayseri Ahşap Lambiri, Kırıkkale Kırklareli Ahşap Lambiri, Kırşehir Ahşap Lambiri, Kilis Ahşap Lambiri, Kocaeli Ahşap Lambiri, Konya Ahşap Lambiri, Kütahya Ahşap Lambiri, Malatya Ahşap Lambiri, Manisa Ahşap Lambiri, Mardin Ahşap Lambiri, Mersin Ahşap Lambiri, Muğla Ahşap Lambiri, Muş Ahşap Lambiri, NLambirişehir Ahşap Lambiri, Niğde Ahşap Lambiri, Ordu Ahşap Lambiri, Osmaniye Ahşap Lambiri, Rize Ahşap Lambiri, Sakarya Ahşap Lambiri, Samsun Ahşap Lambiri, Siirt Ahşap Lambiri, Sinop Ahşap Lambiri, Sivas Ahşap Lambiri, Şırnak Ahşap Lambiri, Tekirdağ Ahşap Lambiri, Tokat Ahşap Lambiri, Trabzon Ahşap Lambiri, Tunceli Ahşap Lambiri, Şanlıurfa Ahşap Lambiri, Uşak Ahşap Lambiri, Van Ahşap Lambiri, Yalova Ahşap Lambiri, Yozgat Ahşap Lambiri, Zonguldak

 

 

Ahsap Ev

Ahşap evler ve bungalovlar ürün grubumuzda ihtiyaçlarınıza uygun yalıtımlı,yatılımsız ahşap evler,ahşap hobi evleri, hafta sonlarını geçirebileceğiniz ahşap prefabrik evler ile

AHŞAP EV

Ktk Ev

Kütük ev, tomurcuk ağaçlardan elde edilen ve birçok işlem sonucu oluşturulan evlere denir. Yaygın kanaatin aksine yangına karşı dayanıklıdır.

KÜTÜK EV

Ahsap Kamelya

Keyifli bir Tat ve Ağırlama için..." Pergola ,Kerestelerin aralıklı halde , geçmeli olarak kullanılmasıdır. - Bazen yanyana , paralel kullanılmaktadır.

AHŞAP PERGOLE

Ahsap Merdiven

Ahşap Merdiven Denince Hemen Aklımıza Dublex veya Triplex Ev Geliyor. Çünkü Ahşap merdiven ev içi olarak kullanılmaktadır.

AHŞAP MERDİVEN

Ahsap Lambiri

Lambiri çatı duvar ve bunun gibi alanların kaplanmasını sağlayan, ahşap kullanılmasıyla oluşan, çeşitli şekillerde yan yana getirilerek oluşturulan

AHŞAP LAMBİRİ

Ahsap Kamelya

Kamelya(Kameriye), üstü kapalı, ahşap ya da demir malzemeler ile üretimi sağlanan, alt tarafında oturma gurupları bulunduran, bulunduğu mekana göre kare, dikdörtgen, altıgen ve sekizgen şekilleri bulunan

AHŞAP KAMELYA

Ahşap Ev, Kütük Ev, Ahşap Ev Modelleri, Ahşap Ev Fiyatları,